HRS Bulgaria
Специалист по подбор на персонал
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

HRS Bulgaria е една от най-големите и успешни компании за подбор на персонал на Българския пазар. Стартирахме преди 10 години като start-up, a днес се гордеем с екипа си от 100+ отдадени професионалисти в София, Пловдив, Варна, Букурещ и Франкфурт.

Сред портфолиото ни от успешни партньори са компании като DHL, Shell, Coca-Cola, IKEA, LIDL, Cargill, Cargotec, BIC и много други, които се довериха на професионализма ни и изградиха екипите си благодарение на нас.

В момента разширяваме екипа си и търсим: СПЕЦИАЛИСТ ПО ПОДБОР

Основни отговорности:

Цялостно управление на проекти по подбор на персонал за голямо разнообразие от позиции на различни нива;
Публикуване на обяви в различни източници;
Организиране на срещи с кандидати, водене на интервюта;
Проактивно търсене на кандидати;
Използване на иновативни канали за подбор;
Водене на комуникация и бизнес кореспонденция с клиенти;
Планиране и организиране на работния процес.
Ние предлагаме:

Мотивиращо възнаграждение;
Бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване, карта за спорт и др.
Коректно и позитивно отношение;
Топ локация в центъра на града;
Възможности за професионално развитие и растеж.

Изисквания към кандидатите:

Висше образование;
Предходен опит би бил предимство;
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
Отговорност, мотивация за постигане на резултати, позитивна нагласа;
Умения за водене на бизнес комуникация;
Умения за работа в динамична среда.

Кандидатствайте сега, като изпратите своето актуално CV!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers