„Виваком България“ ЕАД
Специалист планиране и оптимизация във фиксирана мрежа – гр. София
София
full-time

София full-time

Job Description

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?
Участва в дейностите по проучване, оценка и планиране на нови сайтове в инфраструктурите за широколентов достъп (FTTh, FTTb, xDSL и други)
Участва в дейноститепо оптимизация на съществуващи сайтове и топологии
Участва в процеса по изготвяне на проектна итехническа документация зареализацията на конкретни технически решения за развитие на мрежата
Поддържа и актуализира база данни за различните технологии, изготвя анализи и отчети

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?
Висше образование в областта на телекомуникациите или информационните технологии
Минимум 2 години опит на подобна позиция
Познания в областта на проектиране и планиране на фиксирани мрежи за достъп
CCNA курсове и сертификат (или техен еквивалент) ще се считат за предимство
Отлична компютърна грамотност с MS Office – Word, Excel, Outlook, PowerPoint
Работа с PostgreSQL база данни ще се счита за предимство
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
Много добри организационни умения
Отлични комуникативни умения
Готовност за работа в динамична среда

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Редица придобивки като: Допълнително здравно застраховане, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

Начин на кандидатстване:
Моля, натисни бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография за позицията, не по-късно от 22 октомври 2024 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ITCD 2024 Employers