Специалист обслужване на клиенти в дерматологична клиника (рецепционист)
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Dynamic Talent Management е бързоразвиваща се компания със специален фокус върху аутсорснатия HR.

Нашият стремеж е да намерим и удовлетворим както желанието на нашите клиенти, така и да подкрепим Вас като кандидати в адаптацията и развитието Ви на работното място. Истински вярваме, че с общи усилия можем да направим чудеса!

За високотехнологични центрове по дерматология и естетика търсим отговорен, организиран и комуникативен човек за позицията Специалист обслужване на клиенти (рецепционист). Ако обичаш работата с хора, имаш афинитет към красотата и здравето, тази възможност е точно за теб. В случай, че се разпознаваш – продължи да четеш!

Отговорности

Професионални знания, умения и способности за:
• Посрещане и обслужване на клиенти;
• Компетентно консултиране на клиентите за вида и цените на предлаганите услуги и процедури;
• Следене и съблюдаване за правилното протичане на работния процес;
• Водене на кореспонденция с клиенти по телефон, e-mail и др.;
• Отговаряне за воденето на първичната счетоводна отчетност и паричните средства;
• Оформяне на необходимите документи и досиета на пациентите.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Завършено висше образование;
• Владеене на английски език - ниво B2;
• Добра компютърна грамотност - Microsoft Office;
• Опит в продажбите и комуникацията с клиенти – предимство.

Необходими умения и качества:
• Дискретност и съобразителност;
• Отлични организационни умения;
• Лоялност и отдаденост;
• Ефективна и навременна комуникация;
• Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

В замяна ще получиш:
• Трудов договор на пълен работен ден отговарящ на реалния Ви доход;
• Работно време – 5 дни (40 часа) седмично по предварително изготвен месечен график на смени от вторник до събота или от неделя до четвъртък;
• Отлични условия на труд;
• Възнаграждение формирано от основен доход + % от извършените продажби.

Компанията притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022

Информация за контакт

Телефон: 0882732728

ITCD 2024 Employers