ММ Солушънс EАД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Специалист, настройка на цифрови камери
София

София длъжност на пълно работно време

MM Solutions е софтуерна компания с дългогодишен опит в разработването и поддържането на софтуер за мобилни телефони, таблети, навигационни системи и други камера устройства. Дружеството има трайно партньорство с Texas Instruments, Qualcomm и редица утвърдени производители на чипове.
В MM Solutions работят над 220 служители. Офисът на Компанията се намира в един от най-бързо разрастващите се райони в гр. София, на пешеходно разстояние от метростанция „Витоша“ и МОЛ Парадайс център, което осигурява лесен и удобен достъп на служителите.
Във връзка с разрастване на клиентите и проектите, MM Solutions търси да назначи „Специалист, настройка на цифрови камери”.

Работното място е подходящо за хора с увреждания, във връзка с чл. 38, ал. 1 от Закона за хора с увреждания.

Отговорности

Описание на длъжността:
• Верификация качеството на изображението;
• Настройка и подобряване качеството на изображението;
• Анализ на качеството на изображението и отстраняване на проблеми;
• Подобряване на съществуващи или разработване на нови софтуерни инструменти за оттраняване на грешки в софтуера;

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на длъжността:
• Завършено висше образование (или в процес на завършване) в някое от следните направления: Комуникационни технологии/Информационни технологии/Компютърни науки или релевантно;
• Много добро владеене на английски език и добри комуникационни умения;
• Основни познания в сферата на C програмирането и Embedded системите;

Предимства за заемане на длъжността:
• Опит с операционни ситеми - Android и Linux;
• Познания в сферата на обработката на изображения и сигнали;
• Основни познания по Matlab;
• Интереси и основни познания в сферата на фотографията;

MM Solutions осигурява допълнително обучение по C/C++ пограмиране, хардуер, RTOS, драйвъри, Android/Linux и Windows като ОС.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• Отлични възможности за кариерно развитие;
• Фирмено обучение;
• Възможност за работа по иновативни и предизвикателни проекти с водещи в световен мащаб. компании в сферата на мобилните телефони;
• Приятелска работна среда в екип от високо квалифицирани и мотивирани специалисти;
• Командировки в Европа, САЩ и Азия;
• Социален пакет, включващ допълнително здравно застраховане, ваучери за храна, спортна карта;

Можете да кандидатствате директно през сайта или като ни изпратите актуално CV.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички лични данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.