Кауфланд България ЕООД енд Ко КД
Специалист Административни дейности
София

София длъжност на пълно работно време

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Отговорности

- посрещане и ежедневна комуникация с външни посетители, доставчици и гости в Обслужващ офис на Kaufland България
- обработване и разпределяне на получената кореспонденция от външни и вътрешни контрагенти
- сътрудничество при запазване на зали

Изисквания и необходими умения

- завършено висше образование
- опит на подобна позиция ще се счита за предимство
- владеене на английски и/или немски език ще се счита за предимство
- отлични комуникативни и организационни умения

Ние Ви предлагаме

- конкурентно възнаграждение, 3-месечен изпитателен срок, социален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта със самоучастие
- 21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията и възможност за - - до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в Kaufland
- стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
- възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания и участие във вътрешни инициативи и корпоративни събития
- подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници