HRS Bulgaria
Сортировач (4 часа) - DHL
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е DHL Express (част от Deutsche Post DHL Group), компанията e дългогодишен пазарен лидер в експресните международни доставки. От 1991 година предлага на своите клиенти висококачествени услуги, бързина и нови бизнес възможности.
В DHL работят над 300 сертифицирани международни специалисти, грижещи се за над 12 хиляди клиенти в страната.

В момента търсим служители на позиция:
Сортировач – 4 часов работен ден

Отговорности:

Сортиране на куриерски пратки спрямо зададените локации;
Подготовка на пратките за транспортиране;
Записване на информация върху опаковъчни листа, списъци с пратки и други документи;
Отчитане на служебни документи, свързани с приемането и доставянето на пратките.

Компанията предлага:

Трудов договор и осигуровки върху реалното възнаграждение;
Отличен социален пакет – 250 лв. ваучери за храна, ДЗО, застраховки и др.
Работа от понеделник до петък на 4 – часови смени;
Работно време от 07:30 до 12:00;
Обучение на работното място;
Възможност за развитие в компанията;
Работа в международна компания, лидер в сферата на логистичните услуги в световен мащаб.

Изисквания:

Завършено средно образование;
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Отговорност в изпълнение на поставените задачи;
Адаптивност и внимание към детайла;
Възможност за работа в екип;
Свидетелство за управление на МПС се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018

ITCD 2024 Employers