Чирак Консултинг
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Служител склад - разклон за с. Лозен
гр. София, разклона за с. Лозен
От 1500 до 2000 лв.

гр. София, разклона за с. Лозен длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Нашият клиент е компания, която успешно развива своята дейност в сферата на онлайн продажбите. Разполага с платформа, чрез която продава своите продукти и в момента разширява екипа си. Поради тази причина търсим служител на позиция Служител склад - разклон за с. Лозен.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
"Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Отговорности

- Приемане и подготвяне на заявки в склада на компанията;
- Работа с професионална техника за събиране на заяки;
- Заприхождаване и проверка на пристигналата стока;
- Подготвяне на пратки и изпращането им.

Изисквания и необходими умения

- Опит в складовата дейност е предимство;
- Мотивирано и отговорно поведение към работния процес;
- Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
- Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор на пълни осигуровки;
- Стартова заплата - 1500 лв. нето;
- Ваучери за храна - 200 лв. + възможност за бонус;
- Работно време от понеделник до петък - 08:00 до 17:00 ч.;
- Работно облекло.

Информация за контакт

Телефон: 0876865912

ITCD 2024 Employers