Количка.бг Онлаин Супермаркет
Служител подготовка на поръчки
Кюстендил, Перник, Софийска област, София
От 2000 до 3000 лв.

Кюстендил, Перник, Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние сме бързо развиваща се компания за електронна търговия с хранителни стоки. Нашата мисия е да предоставим на нашите клиенти възможно най-доброто пазаруване, като предлагаме висококачествени продукти и отлично обслужване на клиентите. Както се казва, големите амбиции изискват големи таланти, на които нашата компания разчита. В Kolichka.bg винаги се стремим към амбициозни, умели и отговорни колеги, които ще ни помогнат да превърнем Kolichka.bg в компания с европейски измерения. Във връзка с разширението ни в София търсим да назначим: Служител подготовка на поръчки

Отговорности

Маркиране на събраните артикули от всяка поръчка и окомплектоването им;
Правилно подреждане и сортиране на хранителни и нехранителни продукти и поставянето им в торбички;
Сигнализиране за проблеми, създаващи трудности за правилното и бързо изпълнение на задълженията;
Да оглежда качеството на продуктите при окомплектоване и да уведомява при нарушена цялост на продукта;
Спазване на изискванията на внедрената система за здраве и безопасност при работа, както и безопасност при работа с хранителни продукти.

Изисквания и необходими умения

Умение за справяне със задачи, изискващи бързина, сръчност, внимание към детайла и стриктност при изпълнение;
Дисциплина, лоялност и желание за постигане на високи резултати;
Отговорност, организираност и умения за работа в екип;
Завършено средно образование.

Ние Ви предлагаме

Работа на смени 2 работни дни/2 почивни дни с работно време от 06:00 до 18:00 часа;
Работна заплата 2 250 бруто.
Въвеждащо практическо обучение;
Да бъдеш част от бързо развиваща се мултинационална организация и силно мотивиращ и ориентиран към успеха екип;
Конкурентно основно възнаграждение и отлични условия на труд;
Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
Възможност за развитие;
Разширен пакет допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна 150 лв на месец;
Отстъпка за служители в Kolichka.bg.
ITCD 2024 Employers