Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Сладкар за фабрика за бисквити Шотландия
други в чужбина, Великобритания
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Великобритания длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за работа в чужбина с лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.
адрес София, бул. Васил Левски
10:30 до 16:30 на телефони за връзка: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Отговорности

Отговорности и компетенции:
• Минимум две години професионален опит;
• Отмерване и смесване на съставките на продуктите, съгласно рецептите на фирмата,
въвеждане на подобрения в рецептите;
• Ключово умение - декориране на артикули с шоколадови бонбони и сметана, работа със сладкарски шприц.
• Подготовка на смеси за различни продукти в съответствие с рецептите;
• Работа с фурни за печене на всички продукти;
• Гарантира, че производственият екип изпълнява задълженията си в съответствие с фирмените правила и разпоредби;
• Стриктно спазване на стандартите за чистота и хигиена в производствените зони;
• Спазване на правилата за безопасност;
• Подпомагане на обучението на производствения екип;
• Води записи на поръчки и разходи по поръчка на продукти от установени доставчици;
• Осигуряване на стандарти за качество на пекарната;

Изисквания и необходими умения

Контролира и координира работата на персонала, осигурява постигането на ежедневните цели;
• Придържа се към политиките, системите и процедурите на предприятието;
• Познава работата със стандартното кухненско оборудване и машини;
• Добър говорим и писмен английски език;
• Способност за работа бързо и точно;
• Планиране, организация и определяне на приоритети;
• Внимание към детайлите и точността;
• Честен, дискретен и надежден кандидат.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
- Заплащане 8,35 паунда на час;
- Работно време минимум 40 часа седмично;
- Квартира осигурена за 200 паунда на месец;
- Незабавно настаняване и стартиране;
- Постоянен договор.