Чирак Консултинг
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Складов служител - р-н на МОЛ Парадайз
гр. София, кв. Витоша
От 1500 до 2000 лв.

гр. София, кв. Витоша длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Нашият партньор е компания, доказала се през годините като утвърден лидер във вноса, търговията и дистрибуцията на различни хранителни добавки. Компанията не спира да се разраства и поради тази причина търсим служители на позиция Складов служител - р-н на МОЛ Парадайз.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
"Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Отговорности

- Подготвяне на заявки, сортиране и подреждане на пратки за изпращането им;
- Работа с баркод четец за събиране на отделните артикули;
- Участва при инвентаризации в търговския обект.

Изисквания и необходими умения

- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Мотивирано и отговорно поведение към работния процес;
- Любезност, приветливост и добро настроение;
- Средно образование.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор;
- Работно време - от понеделник до петък от 09:00 до 19:00ч.;
- Сигурност, колективност и възможност за развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0876865912

ITCD 2024 Employers