Чирак Консултинг
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Складов служител – кв. Студентски град
гр. София, кв. Студентски град
От 1500 до 2000 лв.

гр. София, кв. Студентски град длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е една от най-бързо развиващите се компании в страната, която предлага богат асортимент от мото екипировка, аксесоари и части. Поради разширяване на екипа, търсим да назначим Складов служител – кв. Студентски град.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Отговорности

Приемане и издаване на стока, контрол на инвентара, работа със складов софтуер;
Обработка на поръчки и управление на наличности;
Поддържане на изряден вид на складовите площи;
Сътрудничество с други членове на екипа и ръководството на компанията.

Изисквания и необходими умения

Средно образование;
Кандидатите с опит на подобна позиция ще се разглеждат с приоритет;
Отговорно отношение към работния процес;
Спазване на зададените стандарти за работа.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор с пълни осигуровки;
Работно време: от понеделник до петък 10:00-19:00ч., в събота от 10:00-16:00ч.;
Работно облекло;
Дългосрочна заетост и сигурност.

Информация за контакт

Телефон: 0876865912

ITCD 2024 Employers