Чирак Консултинг
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Складов служител - кв. Младост
гр. София, кв. Младост
От 2000 до 3000 лв.

гр. София, кв. Младост длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Нашият клиент е компания, лидер във вноса и дистрибуцията на различни автомобилни части. През годините успява да изгради успешен работещ модел, който я отличава от останалите компании за авточасти. Поради разширяване на обемите на работа, търсим да назначим Складов служител.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор."Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Отговорности

- Приемане и подготвяне на заявки в склада на компанията;
- Работа с професионална техника за събиране на заявки;
- Заприхождаване и проверка на пристигналата стока;
- Подготвяне на пратки и изпращането им.

Изисквания и необходими умения

- Опит в складовата дейност е предимство;
- Мотивирано и отговорно поведение към работния процес;
- Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
- Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор на пълни осигуровки;
- Стартова заплата - 1500 лв. нето;
- Социален пакет - 200 лв. ваучери за храна, 400 лв. бонус присъствие;
- Работно време - понеделник до петък от 08:30 до 17:30 ч. (с две работни съботи от 08:00 до 14:00 ч.);
- Работно облекло.

Информация за контакт

Телефон: 0876865912

ITCD 2024 Employers