HRS Bulgaria
Шофьор / Сменник кат. C+E – Вътрешни курсове
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме страстни да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях. Вие не сте изключение!

Наш партньор е една от водещите компании, опериращи в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.
За тях в момента търсим мотивиран и опитен международен шофьор, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Шофьор / Сменник кат. C+E - хладилен камион

Отговорности:

Извършва на довършителни курсове след края на работното време на титулярните шофьори;
Отговаря за внимателното превозване на товарите и прибирането на превозните средства до базата на компанията;
Поддръжа и приготвя превозните средства за следващия курс на шофьорите;
Разтоварва товари с електрическа палетна количка.

Компанията предлага:

Трудов договор и осигуровки на реалното възнаграждение;
Работа на 8 - часов (гъвкав) работен ден;
Възможност за работа в екип от изградени професионалисти;
Постоянна заетост в установена международна компания в сферата на логистиката;
Отличини условия на работа с чисто нови, напълно оборудвани и обслужени камиони;
Безплатен охраняем паркинг за личните автомобили на нашите служители.

Изисквания:

Поне 2 години стаж като шофьор на тежкотоварен автомобил над 12 т, категория C+E;
Карта за дигитален тахограф;
Професионална компетентност ;
Валидно удостоверение за психологическа годност (Психо);
Познаване на документите свързани с транспортната дейност;
Завършен курс за превозване на специализирани товари (АДР) се счита за предимство;
Опит при работа с хладилни композиции се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers