"Контракс-Смолян" ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Сервизен техник печатаща и копирна техника
Смолян
От 2000 до 3000 лв.

Смолян длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма „Контракс – Смолян“ ЕООД е създадена през 2004 година със седалище в гр. Смолян. „Контракс-Смолян“ ЕООД е франчайз партньор на „Контракс“ АД, която е една от водещите фирми за системна интеграция в България. Като такъв, „Контракс- Смолян“ ЕООД е участвала в реализирането на много проекти от национално значение.

Основната дейност на фирмата е насочена към комплексни решения в сферата на информационните технологии, асемблиране на компютърни системи, изграждане на локални мрежи, продажба на лицензиран софтуер и сервиз на компютърна и копирна техника.

Развиваме се в областта на системната интеграция, дистрибуция, инженеринг и аутсорсинг. С богатото портфолио от продукти, услуги и с екип от висококвалифицирани специалисти, с чиято помощ предлага интегрирането на сложни по състав и структура информационни системи.

Отговорности

- Диагностика, поддръжка и сервиз на мултифункционaлни устройства, копирни машини, принтери и друга периферна техника;
- Инсталация на драйвери, тест, ремонт и настройка на периферни устройства в сервизен център и на място при клиента;
- Следене наличността на резервни части и консумативи, необходими за дейността на фирмата;
- Изготвяне на заявки за доставка на резервни части и консумативи;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование – направления Компютърни системи и технологии/Комуникации/ Електронни/Информационни системи/Математика/Информатика/Автоматизация е предимство;
- Опит в областта на информационните технологии и сервизирането на копирна и периферна техника е предимство;
- Умения за работа с техническа документация е предимство;

- Добро владеене на технически английски език;
- Много добра компютърна грамотност;
- Аналитичен подход при решаване на проблеми;
- Желание за професионално развитие и обучение;
- Умения за работа в екип, комуникативност, инициативност;

- Свидетелство за управление на МПС, категория В (активен шофьор);

Ние Ви предлагаме

- Отлични условия на работа; добра работна атмосфера;
- Работа с утвърдени на пазара продукти и търговски марки;
- Вътрешно-фирмено обучение; възможности за придобиване на нови знания и професионално развитие. Специализирани фирмени обучения и сертификации;
- Работа в динамичен екип от професионалисти;
- Бонус допълнително едномесечно възнаграждение в края на годината ( тринадесета заплата );
- Допълнителни възнаграждения при изпълнението на по-големи проекти.

За да кандидатствате за тази позиция, е нужно да изпратите автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо.
Информацията, която предоставяте, е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Документите ще бъдат обработени строго конфиденциално.
Само избраните от нас кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 0889916466

ITCD 2024 Employers