Държавно предприятие „Национална компания Железопътна инфраструктура“
Счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ
ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА
Поделение „Електроразпределение“ – Централно управление

Отговорности

• Приема, проверява, съставя и обработва първичните документи отразяващи извършените стопански операции;
• Съставя първични счетоводни документи - фактури, платежни нареждания, актове за брак, водене на ведомости за заплати и др.;
• Съставя вторични счетоводни документи за отразяване на информацията от първичните документи, като спазва изискванията на Закона за счетоводството, Националния сметкоплан, НСС;
• Регистрира информацията от вторичните документи в регистри за синтетична и аналитична счетоводна отчетност, в съответния счетоводен програмен продукт;
• Приключва счетоводните регистри за съответният отчетен период и съставя извлечения от тях;

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше образование, образователно-квалификационна степен - магистър.
• Професионална квалификация: Магистър по икономика.
• Професионален опит – 4 години стаж по специалността.
• Предимство е работа с програмен продукт SAP.
• Умения за работа в екип.
• Добронамерено отношение към колегите.
• Дисциплинираност.
• Честност и лоялност.

Ние Ви предлагаме

• Стабилна работа и трудов договор с постоянна заетост.
• Пълно работно време.
• Допълнителни социални придобивки и ваучери за храна.
• Карта за безплатно пътуване по железопътния транспорт.
• Социална сума при ползване на основния платен годишен отпуск.
• Социална програма за почивка в планински хотели и балнеохотели за служителите и техните семейства.
• Възможност за повишаване на квалификацията чрез система от обучения.
• Работа в утвърдена фирма, със спокойна и приятелска работна среда.

Информация за контакт

Телефон: 9326423

ITCD 2024 Employers