Рецепционисти / администратори за СПА салон
гр.София, с.Баня
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

гр.София, с.Баня длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

За нас

За гр.София (ж.к.Младост 4),

За с.Баня/Разлог, с настаняване,

Предимства:

• Професионален опит като администратор;

Кандидатстване:

Ако проявявате интерес, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и телефон.
Тел. за връзка: 0877221606

Отговорности

• Професионално посрещане и обслужване на клиентите на спа центъра;
• Предоставяне на информация за включените в спа менюто процедури и терапии – продължителност, продукти и техники;
• Планиране на процедурите и оформяне на резервации;

Изисквания и необходими умения

• Минимум завършено средно образование;
• Мотивирана личност с желание за работа в екип;
• Много добри умения за комуникация;

Ние Ви предлагаме

• Твърда заплата 1200 лв + % , трудов договор,
График на работа: от 10 до 19, 2 почивни дни в седницата;
• Възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация;
• Коректно отношение от страна на работодателя;

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

ITCD 2024 Employers