Ръководител отдел складово стопанство
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

"Чайка" АД гр.Варна произвежда опаковки от хартия и картон

Отговорности

1. Организира и ръководи работата в склада - приемане, съхраняване и предаване/експедиране на стоки, суровини и материали в складовото стопанство;
2. Организира и контролира вътрешния ред в склада;
3. Издава и обработва складови документи. Въвежда данни в ERP система.
4. Осъществява проверка и контрол на документацията, съпътстваща входяща и изходяща продукция/материали/суровини

Изисквания и необходими умения

- опит на подобна позиция;
- добра компютърна грамотност;
- опит с работа в ERP система е предимство;
- организиран, експедитивен и с отговорно отношение към задълженията;
- умения за работа в екип;
- с нагласа за дългосрочна работа при нас;
- правоспособност за управление на електрокар-ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

- редовно изплащане на трудовото възнаграждение и осигуряване върху реалната заплата;
- безплатни купони за храна на обяд във фирмения стол;
- работно време от 08,00 до 16,45 ч. от понеделник до петък. Почивни дни - събота и неделя.
- брутна заплата 1300 лв + допълнителен бонус сългасно вътрешни правила за работна заплата