HRS Bulgaria
Производствен координатор
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е част от водеща европейска издателска група и създава образователно съдържание, което развива, вдъхновява и подкрепя ученици и учители.

В момента сме в търсене на служител за една от най-ключовите роли в компанията! Стани част от екипа им, като кандидатстваш за позицията:

Координатор производство

Основни задължения:

Организация на издателските процеси (графично оформление, предпечатна подготовка, печат) ;
Създаване и проследяване на производствените графици с цел спазване на планираните срокове за издаване на готовите печатни и електронни издания;
Активно сътрудничество с останалите екипи и своевременно осъществяване на контрол на техническото и полиграфическо качество на продукцията спрямо изискванията и спецификите на печатниците и на издателството;
Осъществяване на активна и ефективна комуникация и координация на дейностите с участващите в процеса служители и екипи, както и с външни партньори на компанията;
Администриране на процесите по графично оформление, предпечат и печат и участие в бюджетното планиране.

Компанията предлага:

Отлично стартово възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване (Луксозен пакет);
Ваучери за храна на стойност 200 лв.;
Годишен бонус, обвързан с изпълнение на заложените цели;
Стандартно работно време;
Възможност за допълнителни обучения;
Възможност за професионално развитие в доказана компания с екип от дългогодишни професионалисти.

Изисквания към кандидата:

2+ години опит в организацията и координацията на издателски? производствени процеси;
Опит на сходна позиция в издателска компания, печатница или медия не е задължителен, но ще бъде отчетен като сериозно предимство;
Добри аналитични умения и способност за приоритизиране на задачите;
Умения за планиране, организация и внимание към детайла;
Познания за работа с приложения на Adobe Creative Cloud като InDesign, Illustrator, ,;
Работа в екип и водене на ефективна комуникация;
Английски език на работно ниво.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers