HRS Bulgaria
Продавач - консултант (осветителни тела и електро-инсталационни материали)
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш партньор - компания, обединяваща гама от продукти с високо и гарантирано качество от водещи световни производители, изразяваща се в търговия на едро и дребно на електроматериали и аксесоари, осветителни тела и техните консумативи, търсим да назначим:

Продавач - консултант

Oтговорности:

Индивидуален подход в консултирането на клиенти;
Прием и подготовка на заявки;
Кореспонденция с клиенти и доставчици;
Подготовка на оферти;
Обработка на онлайн поръчки.
Компанията предлага:

Трудов договор - пълни осигуровки;
Редовна работна смяна (понеделник - петък) – 08:30ч. - 17:30ч.;
Конкуретно стартово възнаграждение + бонуси спрямо представяне;
Социален пакет - 200 лв. ваучери за храна;
Възможност за дългосрочни трудови отношения.
Изисквания:

Опит в сферата на търговия с осветителни тела и електро-инсталационни материали ще се счита за предимство;
Обща компютърна грамотност;
Мотивация за работа и отговорност към работния процес;
Умение за работа в екип;
Сръчност и прецизност към поставените задължения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers