ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
Продавач-консултант
други в България

други в България длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Озон Ентъртейнмънт е един от най-големите и бързо развиващи се магазини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios. Търсим новият си колега за позицията Продавач-консултант за магазините ни на Озон.

Това ще бъдат твоите задължения:

Посрещане и професионално обслужване на клиентите;
Предлагане и демонстриране на продуктите;
Работа с касов апарат и пос терминал;
Приемане и подреждане на артикулите.
Основните изисквания, които имаме към теб са:

Опит в продажбите и работата с клиенти;
Добра комуникативност и умение за работа в екип;
Мотивация за постигане на резултати;
Видеоигрите са ти страст;
Имаш интереси от света на новите технологии;
Знания в областта на гейминг периферията ще се считат за предимство;
Работно ниво на английски език.
От нас можеш да очакваш:

Твърдо месечно възнаграждение;
Шанс да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се компании в България;
Дългосрочни възможности за професионална реализация в приятелска среда;
Достъп до най-актуалните продукти от света гейминга и технолoгиите;
Работа в динамичен и млад екип;
Ваучери за храна;
Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и релакс в страната;
Подаръчен ваучер за „Рожден ден“;
Специални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg
Специализирани вътрешни обучителни програми.
Ако мислиш, че отговаряш на условията, и си готов да се включиш в битката на стотици клиенти в борбата срещу скуката, изпрати ни актуална автобиография.

ITCD 2024 Employers