HRS Bulgaria
Приемчик
София

Приемчик

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция:

ПРИЕМЧИК

Основни задължения:

Изготвя графика на автосервиза и следи за неговото изпълнение;
Организира работния процес в автосервиза;
Приема МПС за ремонт и ги издава на клиентите;
Възлага на механиците ремонтите на приетите МПС и отговаря за изпълнението на сроковете, както и за качеството на извършения ремонт;
Издава всички съпътстващи ремонта документи (сервизни заявки, фактури, протоколи, оферти за цена на ремонт и т.н.

Компанията предлага:

Трудов договор с пълни осигуровки;
Вътрешно-фирмени обучения;
Локация - гр. София, кв. Челопечене;
Редовна смяна;
Допълнително здравно осигуряване и карта за гориво;
Ваучери за храна - 200лв;
Отлични условия за работа в екип от компетентни професионалисти.

Изисквания:

Задълбочено познаване на технологичните процеси и устройството на съвременните автомобили;
Опит на подобна позиция поне 2 години;
Отговорна и комуникативна личност;
Умения за работа с МS Office и Internet;
Владеенето на английски език е предимство;
Лоялност и отговорност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers