acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Помощен персонал в производството
Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия
длъжност на непълно работно време
От 2000 до 3000 лв.

Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия длъжност на непълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Acrobat GmbH е немска фирма в област Ортенау, Баден-Вюртемберг, която повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. През 2014г. Акробат разшири обхвата на дейността си, като започна активно да работи и с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наши клиенти в област Ортенау, Баден-Вюртемберг търсим Служители в производството.

Отговорности

• Боравене с производствени машини
• Спазване на указания и следене за качеството на готовата продукция
• Дейности по монтаж и опаковане

Изисквания и необходими умения

• Желателен е опит в производството
• Сръчност, добра концентрация
• Мотивация и отговорност
• Готовност за работа на смени
• Добри познания по немски език (А2/B1) - задължително
• Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Ние Ви предлагаме

• Немски трудов договор, възможност за дългосрочно назначаване
• Съдействаме за намиране на квартира, наемът се заплаща от работника
• 24 дни платен годишен отпуск
• Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
• Лице за контакт на български език

Проявявате ли интерес?
За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуалната си автобиография със снимка.

Очакваме кандидатурата Ви с нетърпение!
Careerdays.bg