Отговорник склад суровини и материали
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

"Чайка" АД гр.Варна произвежда опаковки от хартия и картон

Отговорности

1. Приема суровини и материали.
2.Води отчетност за движението на материалите и суровините от влизането/приемането им в складовото помещение до предаването им в производството.
3.Следи състоянието на съхраняваните суровини и материали.
4. Въвежда данни в ERP система.
5.Попълва документи, свързани с получаването, изписването и движението на материалите и суровините.

Изисквания и необходими умения

- опит на подобна позиция;
- правоспособност за управление на електрокар - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО;
- добра компютърна грамотност;
- опит с работа в ERP система е предимство

Ние Ви предлагаме

- безплатни купони за храна на обяд във фирмения стол;
- работно облекло;
- работно време от 08,00 до 16,45 ч. от понеделник до петък. Почивни дни - събота и неделя.
- коректни трудови взаимоотношения;
- брутна работна заплата 1100 лв + допълнителен бонус съгласно вътрешните правила за работна заплата