Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Оператор на Абкант
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент в производствено предприятие търсим да назначим оператор на Абкант машина.

Отговорности свързани с позицията:

• Работи прецизно и точно с листоогъваща машина;
• Подбира необходимите инструменти, настройва и обслужва машината;
• Разчита и работи с техническа документация и чертежи;
• Спазва всички технологични изисквания за качество;
• Спазва установения работен и технологичен процес.

Изисквания към кандидата:
• Технически познания и практически опит в работата с техническа документация;
• Умение за разчитане на чертежи;
• Желание за обучение и професионално развитие;
• Добри умения за работа в екип.

Фирмата предлага:

• Въвеждащо практическо обучение спрямо предходния ви опит със SAP и ISO;
• Висок стандарт и условия на работа в среда на позитивно отношение;
• Съвременен подход и отношение към служителите;
• Пет дневна работна седмица;
• Социален пакет – ваучери за храна, Великденски и Коледни премии;
• Изрядни трудово правни отношения и реални осигуровки;

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers