HRS Bulgaria
Оперативен счетоводител за производствена база
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен партньор, търсим да назначим отговорна личност на позиция:‍

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ‍

Задължения:‍

• Осчетоводяване на първични документи;
• Изготвяне на вътрешнофирмените отчети;
• Обработка на заплати и изготвяне на всички съпътстващи документи;
• Висока степен на организация и внимание към детайлите;
• Изготвя своевременно и точно необходимите отчети, статистически форми и справки за ръководството;
• Изготвяне на справки за нуждите на ръководството;
• Участва в провеждането и отчитането на периодичните и годишни инвентаризации. ‍

Предложението:‍

• Конкурентно възнаграждение;
• 200 лв. ваучери за храна;
• Отлични условия на труд;
• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;
• Коректни взаимоотношения в утвърдена компания;
• Осигурен фирмен транспорт;
• Работа в приятна и приятелска работна атмосфера.‍

Изисквания:‍

• Висше образование „Счетоводство и контрол“ или друга финансова;
• Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
• Познаване на счетоводното и данъчното законодателство;
• Професионален опит със счетоводен софтуер;
• Аналитичност, прецизност, внимание към детайлите;
• Умения за работа в екип, коректност и отговорност.‍

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers