Оперативен счетоводител
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

ИК Колибри търси опитен "Оперативен счетоводител", който да бъде в помощ на главния счетоводител и да е изключително организиран и отговорен, мотивиран да допринася за екипа на фирмата, с желание да остане максимално дълго време на тази позиция. Кандидатът, който търсим, е инициативен, деен, с умение да спазва крайни срокове и в готовност да изпълнява поставените му задачи в грамотно и прецизно.

Търсим кандидат, който умее да работи в екип и динамична среда. Желателно е да бъде грамотен и четящ човек с отношение към литературата и дейността на издателството.

Стартовата заплата е 1600 лв. с възможност да се покачва периодично.

Ще бъдат разглеждани само кандидатури, които отговарят изцяло на описания профил! Предимство имат кандидатите с добре оформена биография, снимка и мотивационно писмо. Желателно е кандидатът да има готовност да стартира работа веднага.

Работата е постоянна и на пълно работно време.

Отговорности

– Първично счетоводство;
– Работа с банкови документи и банкиране;
– Административни дейности, засягащи счетоводни казуси;
– Връзка с държавна администрация;
– Оказване на подкрепа на главен счетоводител и ръководство.

Изисквания и необходими умения

– Диплома в релевантна специалност;
– Кандидат със счетоводни познания и опит;
– Умение за работа с Бизнес навигатор и Микроинвест;
– Добро владеене на Eксел;
– Добро ниво на английски език;
– Финансова и административна грамотност;
– Познания по данъчно законодателство;
– Грамотност при работа с цифри;
– Грамотност при водене на кореспонденция и делови разговори.

Ние Ви предлагаме

– Чисто стартово възнаграждение в размер на 1600 лв.;
– Работа на 8-часов работен ден;
– Дългосрочен трудов договор.
ITCD 2024 Employers