Оперативен счетоводител
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Ние сме "Ви Джи Еф"! Фирма с над 25-години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения за:
Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие;
Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви.
Във връзка с необходимост на екипа, обявяваме свободно работно място, за позицията ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Отговорности

Основните отговорности, предвидени за позицията, са:
Приема, проверява, класифицира и осчетоводява първични счетоводни документи;
Съставя и осчетоводява протоколи по ВОП, осчетоводява митнически декларации;
Участва в съставянето на Интрастат декларация;
Проверява и осчетоводява служебни аванси;
Отговаря за равнението на счетоводните сметки, отчитащи материали и стоки;
Изготвя периодични справки и отчети, свързани с оперативната дейност;
Участва в изготвянето на финансовите отчети, периодично и годишно приключване;
При необходимост замества касиер-счетоводител;

Изисквания и необходими умения

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
Висше икономическо образование (Счетоводство и контрол или Финанси);
Предишен опит на подобна позиция минимум 3 год.;
Много добро познаване на данъчното и счетоводно законодателство;
Отлична компютърна грамотност, предишен опит с ERP софтуер, ще се смята за предимство;
Отговорност, коректност и инициативност;
Комуникативност и желание за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:
Динамична работа и разнообразни ежедневни задачи;
Приятна работна атмосфера;
Фирмени обучения;
Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.

Информация за контакт

Телефон: 02/4455148

ITCD 2024 Employers