HRS Bulgaria
Офис Мениджър
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор - утвърдена компания във финансово-счетоводния сектор, търсим организиран и отговорен човек, който да заеме позицията:

Отговорности:

Извършване на оперативна и административна дейност;
Организиране на срещи и пътувания на Изпълнителния Директор;
Поддържане на връзка с партньори и клиенти на компанията;
Комуникация с куриери и доставчици на фирмата;
Подаване на заявки за офис консумативи.

Компанията предлага:

Финансово и професионално удовлетворение;
Модерен офис в непосредствена близост до метростанция;
Бонуси и допълнителни придобивки;
Стандартно работно време (09:00-18:00 ч.);
Сплотен екип и позитивна работна среда.
Дългосрочно трудово правоотношение и сигурност на работното място.

Изисквания:

Минимум 2 години опит на сходна позиция;
Отлично владеене на Английски език (ниво B2-C1);
Добри организационни умения и внимание към детайла;
Прецизност в изпълнението на работните ангажименти;
Отлични комуникационни умения.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers