Офис мениджър
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Компанията ни е от десет години в бранша строителство на спа центрове и басейни.

Отговорности

- Подпомагане, относно оперативната дейност и цялостния процес на работа в офиса;
- Осъществяване дейностите свързани с представителност на фирмата (отговаряне на фирмения телефон, посрещане на клиентите);
- Изпълняване на административни задачи;
- Работа с офис техника и софтуер;
- Поддържане на база данни.

Изисквания и необходими умения

- Отлична компютърна грамотност - MS Office, Internet;
- Комуникативност, умение за работа в екип;
- Умение за работа в динамична среда, експедитивност;
- Отговорност и мотивация;
- Добра организираност с внимание към детайлите;
- Стремеж към усъвършенстване в личностно и професионално отношение;
- Опит в обслужването на клиенти е предимство;

Ние Ви предлагаме

- Отлично възнаграждение;
- Пълен работен ден - 8 часа;
- Фирмено обучение в длъжността;
- Работа във високо професионален екип;
- Трудов договор с фирма ПИ ЕС БЪЛГАРИЯ ЛУКС ЕООД