Офис Администратор
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ЕкоСейф ООД е развиваща се компания оперираща в сферата на отпадъците.
Всеки, притежаващ нужната квалификация и решителност да работи в динамичен и амбициозен екип, може да кандидатства за позицията.

Отговорности

- Организира и координира административните и спомагателни дейности
- Отговаря за входяща и изходяща комуникация и документи
- Следи наличието на всички видове офисни принадлежности
- Участва в изготвяне на запитвания и оферти към контрагенти и доставчици
- Контролира подредеността на цялата документация в офиса
- Посреща клиенти, гости и други външни за компанията лица
- Организира и координира работния график
- Извършва преводи на документация
- Входиране на документи свързани с институции

Изисквания и необходими умения

- Висше образование - с предимство икономика, бизнес администрация
- Отлични организационни умения
- Много добра комуникативност
- Отлична компютърна грамотност – MS Office, Internet, социални мрежи
- Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство
- Отлично владеене на английски език
- Италиански език – предимство
- Подреденост

Ние Ви предлагаме

- Работа на трудов договор
- 8-часов работен ден
- Отлично възнаграждение
- Динамична и организирана работна среда