АЛИАНС ПРИНТ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Общ работник в печатница
София, Дружба 1, индустриална зона Гара Искър

София, Дружба 1, индустриална зона Гара Искър длъжност на пълно работно време

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България!
За своя екип търсим да назначим отговорен човек на длъжност:
Общ работник за производство

Отговорности

Работата включва:
- товаро-разтоварна и преносна дейност с палетна количка;
- подреждане на полуготовата и готовата продукция в производствените помещения;
- окомплектоване, опаковане и експедиране на готовата продукция;
- зареждане на машините за опаковане и връзване с необходимите материали;
- ръчна обработка на пакети;
- събиране и изнасяне на отпадъците на определените места, подреждане и почистване на работните площи

Изисквания и необходими умения

От вас очакваме:
- желание за работа и сериозно отношение;
- сръчност и бързина при извършване на операциите;
- умения за работа в екип;
- възможност за съботно - неделни дежурства

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- трудов договор и коректни трудово-правни взаимоотношения;
- работа по график на смени с регламентирани почивки;
- добра работна среда и атрактивно възнаграждение;
- възможност за развитие и обучение за друга позиция;
- работно облекло
Careerdays.bg