Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Настройчик шприц машина
Пазарджик
От 1500 до 2000 лв.

Пазарджик длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи за свой клиент - производствено предприятие:

НАСТРОЙЧИК ШПРИЦ МАШИНА :

• Извършва монтаж и демонтаж на шприц формите ръководейки се от технологична карта ;
• Осигурява първо ниво на поддръжка на шприц формата;
• Поддържа оборудването в добро състояние и допринася за чистотата и подредеността на
работното място;
• Стартира и настройва машините съобразно технологичните карти и стандартите по качество;

Изисквания:

• Образование - средно (техническо по възможност) ;
• Стаж/опит/ - опита е предимство, но не е задължителен.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers