Хитачи Енерджи България ЕООД
Монтажник, електрооборудване
Велико Търново, Габрово, Ловеч

Велико Търново, Габрово, Ловеч длъжност на пълно работно време

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Отговорности

Монтира и опроводява ел. елементи и уреди според необходимата техническа документация в срока, който му е поставен;
Работи с производствена документация;
Отговаря за качеството на произведеното изделие;
При установяване на качествен проблем в изделието или неговите компоненти, участва активно в подобрението на работния процес и елиминирането на бъдещи проблеми;
Съдейства при инвентаризации и др. ;
Следи за брак, открива и отстранява грешката;
Отговаря за чистотата на работното място спрямо принципите на 5S;
При необходимост извършва допълнителни задачи, поставени от прекия ръководител.

Изисквания и необходими умения

Средно образование, средно техническо ще бъде предимство;
Умения за работа с компютър;
Възможност за работа на смени;
Изпълнителност и отговорност;
Сръчност и наблюдателност;
Умение за работа в колектив.

Ние Ви предлагаме

13-та заплата;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване ;
Осигурен транспорт;
Допълнителни бонуси;
Възможност за работа в международна компания.

Информация за контакт

Телефон: 0882863793

ITCD 2024 Employers