Монтажист, Електротехник и Заварчик
други в чужбина
стаж на пълно работно време
Над 5000 лв.

други в чужбина стаж на пълно работно време Над 5000 лв.

За нас

Здравейте,
ние предлагаме монтажни услуги,
като поддържаме фирми в цяла Германия.
Работим в следните области:
Отоплителни / санитарни/ електрически
Hабираме следните Монтажници:
Електротехници
Монтажници на тръби
Шлосери
Монтажници на хладилни и климатични инсталации
Монтажници на вентилационни инсталации
Заварчици
Непрекъснато търсим нови служители за тези професии за цялата страна.
Говорим немски, английски, румънски, полски, чешки и български език.
Предлагаме:
Неограничен договор
Първоначално заплащане 3200 € бруто на месец
Пълен комплект от висококачествени инструменти
След 3 месеца получавате и фирмен афтомобил
Емилия

Recruiterin bei der Elbmonteure Service GmbH
Тел: +4940-59 36 127-421
Мобилен: +491714378421

luehmann-paegel@elbmonteure-service.de

Отговорности

- Обща монтажна работа в областта на водоснабдяването и отоплението
- Монтаж на отоплителни и санитарни системи
- Свързващи системи и устройства (демонтаж/монтаж/предстенна инсталация)
- Полагане и монтаж на тръби
- Окончателен монтаж

Изисквания и необходими умения

- Вие (м/ж/д) имате професионално образование като монтьор (м/ж/д) в областта на водопроводните/отоплителните инсталации
- Няколко години професионален опит или професионален опит на новопостъпил служител
- Надежден стил на работа, лоялност и способност за работа в екип
- Висока степен на ангажираност и гъвкавост
- Желателно е да притежавате шофьорска книжка клас В

Ние Ви предлагаме

Сигурна работа
- Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати, в съответствие с тарифата на BAP (над тарифата), бонуси, коледни и празнични възнаграждения
- Първокласно оборудване с професионални инструменти (напр. Würth, Makita) и лични предпазни средства
- Лична подкрепа от компетентни диспечери
- Добри възможности за развитие и допълнително обучение
- Разнообразни строителни обекти

Информация за контакт

Телефон: +4940-59 36 127-421

ITCD 2024 Employers