Мениджър продажби и маркетинг
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Медиите MADAMSKO и INVEST-IN-BULGARIA са динамични медии, проекти на "Медийни проекти и комуникации" ЕООД - компания с над 20 годишен опит в медиите и комуникациите.

MADAMSKO е място със стил, ухае на хубав парфюм, в него духът е творчески, а атмосферата – здравословна. Тук се радваме на малките неща в живота и всяка постигната победа е научен урок. В MADAMSKO влизат различни жени – по интереси, цвят и дължина на косата или марката на дрехите. Жени, които се намират в своите периоди – на розова стая, парти или тишина с книга до прозореца. В подкаста "MADAMSKO представя" срещаме популярни, но и много стойностни личности, жени и мъже с мисия и ценности, които е важно да бъдат споделени.

INVEST-IN-BULGARIA е млада, амбициозна и динамично развиваща се новинарска платформа. Нашата мисия е да разказваме за добрите практики и постижения в сферите на бизнеса, финансите, технологиите и устойчивото развитие, които правят България желано място за инвестиции. Фокусираме се върху представяне на постижения и иновативни продукти и услуги. Изключително предимство на INVEST-IN-BULGARIA е видеоподкаста "Бизнес лупа: България", в който разговаряме в детайли по актуални теми с гости, чието мнение е определящ фактор в сферите, в които работят.

Ние търсим динамичен професионалист, който да ръководи нашите рекламните проекти и маркетинговото позициониране и развитие на двете медии.

Отговорности

- Изграждане на отношения с потенциални клиенти: Проактивно търсене на нови потенциални клиенти и изграждане на стабилни и дълготрайни партньорства.
- Управление на взаимоотношенията с клиенти: Поддържане и затвърждаване на връзките със съществуващи клиенти. Работа в екип с колеги, включително дизайнери, за да отговорите на очакванията на клиентите.
- Рекламни решения: Презентиране и разясняване пълната гама от рекламни решения, предоставени от invest-in-bulgaria . com и madamsko . com пред клиенти и партньори.
- Познаване на пазара: Поддържане информираност за нововъзникващите комуникационни тенденции, с акцент върху социалните медии, и прилагане на тези знания за подобряване рекламните стратегии.
- Постигане на целите за продажби: Посрещане на таргетите по продажбите и целите чрез ефективно управление на времето и проектите.

Изисквания и необходими умения

- Желание и опит в работата по продажби с поставяне и постигане на таргети, следене и анализ на резултати.
- Умения и опит във водене на преговори: Ясно изразени умения за водене на преговори и управление на взаимоотношения с клиенти.
- Умения и опит в управлението на проекти и време: Възможност за управление на множество проекти и ефективно спазване на срокове.
- Внимание към детайла: Гарантиране на точност и прецизност във всички аспекти на работата.
- Самомотивация: Проактивно търсене на контакти, продажби и маркетингови инициативи.
- Търговска информираност: Бъдете в крак с тенденциите в индустрията и конкурентната среда.
- Умения за сътрудничество: Работете ефективно с колеги и външни партньори за постигане на общи цели.
- Разбиране и опит в работа със социалните мрежи Facebook, Instagram, LinkedIN и Tik Tok
- Разбиране и опит в работа с инструментите на Google Analytics

Ние Ви предлагаме

- Работа в млада, интересна, вдъхновяваща и здравословна среда.
- Конкурентно заплащане, обвързано с постигнатите резултати.
- 25 дни годишен отпуск.
- Свободен ден за рождения ден
- Допълнително медицинско осигуряване
- Транспортни разходи
- Осигуряване на участие в специализирани обучения, които ще надградят уменията за по-ефективно постигане на поставените цели.
- Възможност да изградите отдел, който да работи по начинът, който вие намирате за успешен.
ITCD 2024 Employers