Мениджър Качество
Велико Търново, Габрово

Велико Търново, Габрово длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш клиент, базиран в област Велико Търново, един от най-големите производители и износители на храни за птици, търсим да назначим Мениджър Качество.

Основни отговорности:

- Отговаряте за изграждането, поддържането и постоянното подобряване на ефективността на системите за управление на качество в съответствие с изискванията на международните стандарти за качество;
- Ръководите, мотивирате и развивате екипа на отдела;
- Организирате и извършвате цялостната подготовка и реализация на вътрешните одити и докладвате на ръководството за констатациите;
- Предлагате коригиращи и превантивни мерки при необходимост;
- Извършвате подобрения и актуализация на системите за управление на качеството в унисон с принципите на Lean, както и актуалните световни тенденции за качество.

Изисквания към кандидата:

- Висше образование;
- Минимум две години опит в сферата;
- Владеене на английски и/или друг западноевропейски език;
- Отлични организационни умения и компютърна грамотност;
- Много добра инициативност и енергичност;
- Личностни качества;
- Добри комуникативни качества;
- Инициативност и адаптивност към работата на екипа.

Ние Ви предлагаме:

- Отлично трудово възнаграждение;
- Шанс за дългосрочно развитие;
- Регулярни обучения;
- Здравословна приятелска атмосфера и силно зачитане на мнението на всеки от екипа;
- Висок морал, социална политика и фирмена култура;
- Отлични условия за работа във високо квалифициран млад и мотивиран колектив.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.