Юро Персонал Сервиз ООД
Медицински сестри общ профил за Германия
други в чужбина
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Описание на позицията

Работа в Германия за медицински сестри.

Нашето предложение:

- Стартова заплата между 1800 и 2200 евро на месец
- Безсрочен немски трудов договор
- Безплатен курс по специализиран немски език, специално разработен за хора, които искат да работят в здравни заведения в Германия
- Възможност за настаняване в жилище на фирмата работодател
- Ясни и прозрачни модели на заплащане с атрактивни добавки за специализирани работници
- Заплащането е категорично според установените тарифи на заплащане на час в Германия за конкретната длъжност – 15 евро на час
- Добавка към заплатата при ползване на отпуск и коледни добавки
- Покрити транспортни разходи от и до работното място
- Осигуряване за пенсия
- Годишно - обновяващ се каталог за допълнителна квалификация
- Гъвкаво работното време/план по избор
- Безплатно работно облекло
- Модерни и разнообразни места на работа, максимум 35 км. от Вашето местоживеене
- Постоянно увеличаващ се професионален опит
- Организация на престоя в Германия
- Безплатни медицински профилактични прегледи
- Съвместни мероприятия за подобряване на знанията на колектива
- Годишен курс за усъвършенстване и подобряване на квалификацията при добро владеене на немски език
- Безплатни уроци по немски език по време на работата Ви в Германия
- Получавате личен консултант на български и немски език по всякакви възникнали въпроси, за целия период на работа в Германия

Изисквания към кандидатите:

За да започнете работа в немско здравно заведение е необходимо:

- Владеене на немски език на добро ниво
- Диплома за завършено висше образование степен бакалавър – медицинска сестра общ профил
- Готовност за продължителен престой в Германия
- Желание за професионално развитие в Германия

Юро Персонал Сервиз разполага с удостоверение за предоставяне на посреднически услуги при намиране на работа: 1512/21.09.2012. Фирмата има регистриран договор с немския си партньор в Агенцията по заетостта.

За да кандидатствате за работа в Германия е необходимо да попълните нашия онлайн формуляр от нашата интернет страница.