Медицинска сестра
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

За реномиран наш клиент търсим медицински сестри (м/ж) с квалификация “Бакалавър” и желание за започване на дългосрочна работа в Германия. Нашите услуги са 100 % безплатни за Вас.

Месторабота: Висок клас верига домове за възрастни хора в Германия, Rheinland-Pfalz.

Отговорности

Обгрижване, медицински грижи и манипулации на възрастни хора (клиенти на старческия дом). Попълване на медицинска документация.
Тип на заетостта: пълен работен ден
Работа по график на смени: първа и втора през деня и нощна смяна, която се поема от отделна група.

Изисквания и необходими умения

Диплома за завършено образование за медицинска сестра (м/ж) с образователно-квалификационна степен “Бакалавър”.
Сертификат за владеене на немски език (писмено и говоримо) ниво B2.
Нямате криминално досие в нито една Европейска страна.
Предишен опит не се изисква, но ще бъде считан за плюс.
Желание дългосрочно да живеете и работите в Германия.

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение:

Условия на труд по немското законодателство.
Базисна стартова заплата започваща от € 2.500 - € 2.700 (бруто) за 40 часова работна седмица. Може да бъде и по-голяма в зависимост от Вашата квалификация и опит.
Заплатата се индексира ежегодно.
Допълнително възнаграждение към основната заплата за работни смени през уикенди, национални и официални празници.
Платен годишен отпуск 30 работни дни.
Безсрочен трудов договор с немския работодател.
Пенсионни и здравни осигуровки според немските стандарти.
Възможност за кариерно развитие.

Ако нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете ни актуална автобиография и снимка чрез бутон кандидатствайте.

Компанията има издадено удостоверение за предоставяне на посреднически услуги по намиране на работа за други държави, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под номер: 2821/11.06.2019г.

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).
Careerdays.bg