Машинен оператор производство на картонени изделия
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Чайка" АД - гр.Варна е водещ производител на опаковки от картон, хартия и микровелпапе с над 90 - годишен опит в бранша.

Отговорности

Участва в целия комплекс от дейности по подготовка и каширане на велпапе.
Отговаря за безпроблемната работа на машината и произвеждането на качествена продукция.

Изисквания и необходими умения

* Завършено средно образование;
* Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство;
* Желние за работа на смени.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
* Встъпително безплатно обучение;
* Брутна заплата1200 лева за периода на обучение
* Възможност за развитие;
* Безплатна храна на обяд;
* Осигурено работно облекло;
* Осигуряване върху реалната заплата;
* Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
* Работа по график на смени.