Хитачи Енерджи България ЕООД
Машинен оператор - Komax
Севлиево

Севлиево длъжност на пълно работно време

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации.

Отговорности

Подготовка на файлове за машините за провoдници във вид на Excel;
Подготовка и обслужване на автоматична машина Komax за разкрояване, печат и поставяне на маркировка и накрайници на проводници
Работа и обслужване на принтерни устройства inkjet за надпис върху проводник;
Извършване на качествен контрол на произведената продукция;
Следване на производствен график.

Изисквания и необходими умения

Образование - техническо (ще се счита за предимство);
Владеене на англ.език писмено и говоримо (ще се счита за предимство);
Умения с MS Office пакет (MS Excel, MS, Word, MS PowerPoint, MS Outlook);
Отговорност, инициативност и внимание към детайлите;
Гъвкавост и мотивация за работа;
Добри комуникационни умения и работа в екип;
Възможност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме

13-та заплата;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Осигурен транспорт от различни локации;
Допълнителни бонуси;
Възможност за работа в международна компания.
ITCD 2024 Employers