HRS Bulgaria
Машинен оператор
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, бързо развиваща се компания в областта на управлението на водите, в строителния сектор, търсим да назначим

Основни задължения:

Извършва подготовка на детайлите за сглобяване на компоненти в съответното производствено звено;
Сглобява детайлите – машинно и ръчно;
Монтира компонентите с преса;
Опазва и отговаря за изправното техническо състояние на машината, на която работи.

Компанията предлага:

Двусменен режим на работа
Въвеждащо обучение
Осигурен транспорт;
Ваучери за храна.

Изисквания:

Средно образование;
Умение за работа в динамична среда;
Отговорно отношение към поставените задачи.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers