Личен асистент
Р. Германия
длъжност на непълно работно време
От 2000 до 3000 лв.

Р. Германия длъжност на непълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма "ЕСКУЛАП 2009" ООД, Пловдив набира лични асистенти по домовете в област Бавария, Р. Германия. Осъществява се помощ в домакинството и грижа за възрастни хора. Нашето дружеството се състои и от немски партньор, който прави подбор на семействата в Р. Германия. Работещите се наемат в България от фирма ”Ескулап 2009” ООД и се командироват в Германия, като здравно, пенсионно и социално осигуряване се плащат в Р. Германия.

Търси се служител/ка за постъпване на работа - средата на септември 2019 г, грижа за сама възрастна дама в дома ѝ.

Отговорности

Служителя/ката присъства 24 часа в дома на възрастния човек, като го подпомага в ежедневните дейности - хранене, хигиена, дейности през свободното време, посещения, разходки. Извършва домакински задължения - готвене, пазаруване, почистване. Кандидатът предварително е запознат със случая, както и със спецификата на задълженията си.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- владеене на основен или говорим немски език;
- уравновесена и позитивна личност;
- опит в грижата за възрастни и/или болни хора;
- образование, квалификация или опит в социалния сектор е предимство,
- шофьорска книжка е необходима при някой от случаите.

Необходими документи за кандидатстване:
- автобиография(CV);
- актуална снимка;
- евентуално - сертификати, препоръки.

Необходими документи при назначаване:
- медицинско свидетелство;
- свидетелство от психодиспансер;
- свидетелство за съдимост.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме Ви:
- възможност за заминаване, без такси и комисионни;
- трудов договор с немски осигуровки и пълен социален пакет;
- осигурена храна и собствена стая;
- сумата за автобусния билет се възстановява при пристигането от семейството.

Допълнителна информация между 9 - 18 часа (понеделник - петък):
на телефони 0877 200 995/529
www.aeskulap24h.com
Careerdays.bg