Лекари-специалисти по нефрология за Германия
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Нашият клиент е верига от центрове по диализа и медицински центрове с много филиали в почти всички региона на Германия. Всички центрове са оборудвани с най-модерни уреди и висококачествена техника. Широкият спектър на работни места Ви дава правото на избор на града и региона, в който ще живеете.

Основно търсим кандидати с Б2-ниво по немски. Ако все още не сте достигнали до това езиково ниво, в кооперация с клиентите ни, Ви предлагаме различни модели, с които да достигнете необходимото езиково ниво, предлагаме не само финансова, но и организационна подкрепа. На кандидатите с Б2-ниво предлагаме безплатен езиков курс за подготовка за специализирания езиков тест на ниво С1.

За този клиент търсим

Лекари-специалисти по неврология (m/w)

Които биха искали да живеят и работят в Германия.

Изисквания:

• Завършено висше образование по медицина
• Придобита специалност по нефрология
• Придобита специалност по вътрешни болести и желание за специализация по нефрология
• Познания по немски език на ниво Б2 са желателни
• Готовност за преместване в Германия

Нашият клиент Ви предлага:

• Работа в професионална, колегиална обстановка с най-модерна техника и на най-високо медицинско ниво
• Курсове по немски език до специализирания езиков тест на ниво С1
• Фиксирана заплата от около 100.000 евро бруто на година и допълнително процентно възнаграждение, взависимост от резутлатите
• Много други социални придобивки, както и допълнително пенсионно осигуряване над средното
• Възможност за избор между повече градове и региони по отношение на местоработата
• Регулирано работно време

Вашите предимства:

• Нашите услуги са напълно безплатни за кандидати
• Подкрепяме Ви при уреждането на всички формалности, необходими за започване на работа в Германия
• Помагаме Ви по време на целия процес на кандидатстване за работа и в процеса на адаптиране на новото работно място в Германия

Бихме се радвали да получим Вашата автобиография.
При въпроси можете да се обръщате към нас на тел. номер: +359 2 4372413

Virtual Career Days