HRS Bulgaria
Лаборант в производствена база
Карлово

Карлово длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в производството на млечни продукти, търсим да назначим:

Лаборант

Основни отговорности:

Извършва предписаните измервания и всички видове лабораторни изследвания на материали и готова продукция;
Използва достъпните за наличната апаратура методи и способи за определяне на химическите свойства на готовите изделия и на нанесените покрития;
Участва в анализите на допускания брак;
Съставя отчети, протоколи и анализи за направените изследвания.
Следи за правилното използване и за изправността на лабораторната апаратура, материали и химикали;

Компанията предлага:

Атрактивно възнаграждение с пълни осигуровки;
Работно време по предварително изготвен график – 2 на 2 (без нощни смени);
Въвеждащо обучение;
200 лв. ваучери всеки месец отделно от възнаграждението;
Постоянна заетост с възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

Завършено средно-специално или висше химическо образование, релевантно към позицията;
Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Компютърна грамотност - MS Office пакет;
Организираност, отговорност, самостоятелност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers