ОПТИКС АД
над 300 служителя Кандидатстване
Контрольор качество
Индустриална зона Божурище

Индустриална зона Божурище длъжност на пълно работно време

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство в България и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производството на оптикомеханични и оптикоелектронни възли и изделия с военно и гражданско предназначение, ОПТИКС АД извършва целия производствен процес - от проектиране и реализиране на прототипи до серийно производство. Производството на компанията е разположено на 5 площадки с различни локации, включително в София.
Във връзка със стартиране на ново производствено звено за прецизни механични детайли с приложение във фината механика и оптика на територията на Икономическа и индустриална зона – Божурище

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ

• Автобиография
• Дипломи за придобито образование
• Цветна снимка

Вашите документи очакваме да изпратите чрез бутон "Кандидатстване", тел. За връзка:0357 60729

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД

Отговорности

КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВО

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ИЗИСКВАНИЯ

• Работа с операционна система Windows и свързаните с нея програмни продукти
• Познания по технологични процеси във връзка с изработване на продукцията
• Отговорност, инициативност, оперативност, умения за работа в екип
• Контрол на съответствието на механични детайли и изделия, базиран на техническа документация, утвърдени мостри и допълнителни изисквания на фирмата

Изисквания и необходими умения

• Средно образование с техническа насоченост (счита се за предимство висше образование)
• Професионален опит в области, приложими в машиностроенето – над 3 години (счита се за предимство)

Ние Ви предлагаме

ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО ПРЕДЛАГАМЕ
• Отлично възнаграждение
• Пълна подкрепа от ръководството на компанията
• Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията
• Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи
• Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот (бонус „Здраве“, бонус „Аз не пуша“)
• Великденски и Коледен бонус
• Допълнителни финансови стимули според постигнатите резултати
• Организирани социални мероприятия и тиймбилдинги
Месторабота: Икономическа и индустриална зона – Божурище
Careerdays.bg