HRS Bulgaria
Консултант Клиентски Запитвания с Английски език
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работa може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е компания, лидер в аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:

• Отговаря за запитвания във връзка с продуките и услугите на компанията;
• Комуникира с клиенти по имейл и телефон;
• Поддържа базата данни на компанията.

Компанията предлага:

• Конкурентна заплата и гарантирано увеличение след 6тия месец;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Ваучери за храна;
• Карта за отстъпки в различни търговски мрежи;
• Хибриден работен модел;
• Модерен офис в гр. Пловдив;
• Работно време: Понеделник - Неделя по график (без нощни смени);
• Въвеждащо обучение;
• Възможност за развитие.

Изисквания за заемане на позицията:

• Много добро ниво на владеене на Английски език (C1 ниво);
• Сходен опит в работа с клиенти ще се счита за предимство;
• Отлични комуникативни умения.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers