Тимбарк България ЕООД
Касиер-фактурист
софия

софия длъжност на пълно работно време

Tимбарк България ЕООД е част от Maspex Wadowice Group (MWG), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сектора на бързооборотни стоки.
Компанията е собственик на марките Queen’s, Tedi, минерална вода Велинград, La Festa, Coffeeta, Ekland, енергийна напитка Tiger, витаминна вода Dr.Witt и е официален дистрибутор на студен чай Nestea и водка Zubrowka.

Отговорности

КАСИЕР-ФАКТУРИСТ
Отговорности:
- Изготвя комплект документи свързани с експедиция и фактуриране на стоки и продукция;
- Работи с касов апарат;
- Ежедневно приема плащания в брой, ежедневно приключва касовата отчетност;
- Приема, съхранява и предава парични средства, изготвя ценни пратки;
- Създава приходни и разходни документи свързани с касовата отчетност и касови операции свързани с тях;
- Води касовата книга по форма и ред, установен с вътрешни разпоредби за счетоводна документация;
- При нужда създава и обработва и други първични и вторични счетоводни документи;
- Спазва финансово-счетоводните процедури, съобразно действащото законодателство и вътрешните правила на компанията
- Изпълнява и други задачи, поставени от главен счетоводител и прекия ръководител

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Завършено средно образование,
- Добро владеене на Microsoft Office;
- Релевантен опит като касиер - фактурист ще се счита за предимство
- Опит в работата с парични средства в брой и работа с касов апарат - предимство
- Опит в работа със счетоводен софтуер АЖУР-L е предимство;
- Организиран и отговорен кандидат;
- Умения да се справя със срокове, концентрация и устойчивост на вниманието;
- Комуникативност, способност за работа в екип, аналитични умения, адаптивност и желание за развитие.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- Работа в утвърдена международна компания;
- Обучение и професионално развитие;
- 5 дневна работна седмица, 8 часов работен ден;
- Допълнителни социални придобивки;

Информация за контакт

Телефон: 0886910909

ITCD 2024 Employers