„Виваком България“ ЕАД
Инженер Техническа поддръжка, Фиксиран достъп – гр. София
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

Да осигуряваш второ ниво на техническа поддръжка на мрежата, като ръководиш и организираш отстраняването на повреди или внедряваш временни решения за нормализиране функционирането на услугите
Да осигуряваш техническото обезпечаване при внедряване на хардуерни и софтуерни решения
Да осигуряваш и организираш провеждането на профилактични и проактивни дейности за повишаване надеждността на мрежите и устройствата
Да осигуряваш и организираш превантивни дейности с цел предотвратяване или свеждане до минимум на прекъсването на услугите
Да изготвяш технически рапорти и статистики за възникнали проблеми

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

Висше образование, степен Магистър, специалност Телекомуникации, Информационни технологии или Радиоелектроника.
Минимум 2 години опит на подобна позиция
Познаване на операционни системи Unix, Linux, Windows
Познаване на съвременните мрежи – архитектура, елементи, интерфейси, протоколи и системи за сигурност, съответните услуги и системи за управление
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
Много добри компютърни умения - MS Office.
Свидетелство за управление на МПС, кат. B
Аналитично мислене, ориентация към практически решения на проблеми и предизвикателства

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции
Редица придобивки като: Допълнително здравно застраховане за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

Начин на кандидатстване:

Моля, да натиснеш бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография за позицията, не по-късно от 15 май 2024 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ITCD 2024 Employers