acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Индустриален механик
Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Acrobat GmbH е немска фирма в област Ортенау, Баден-Вюртемберг. Създадена през 1997г. вече повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. През 2014г. разширихме обхвата на дейността си, като започнахме активно да работим с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наши клиенти търсим Индустриален механик.

Отговорности

- Изграждане, преоборудване и настройване на производствени и опаковъчни машини
- Поддръжка и отстраняване на неизправности
- Тестване на машините
- Участие в подобряването и оптимизацията на работния процес

Изисквания и необходими умения

- Подходящо образование/ квалификация
- Професионален опит в областта
- Добри познания по немски език (ниво В1) – задължително
- Отговорен и структуриран начин на работа
- Готовност за работа на смени
- Шофьорска книжка и личен автомобил - предимството

Ние Ви предлагаме

- Немски договор, възможност за дългосрочно назначаване
- Съдействаме за намиране квартира, наемът се заплаща от служителя
- 24 дни платен годишен отпуск
- Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
- Лице за контакт на български език

За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуална автобиография със снимка.
Очакваме кандидатурата Ви с нетърпение!
Careerdays.bg