Хост/еса - Касиер/ка в ресторант - без опит
София
До 500 лв.

София длъжност на пълно работно време До 500 лв.

В хотелите Holiday Inn® ние търсим служители, които са истински, приятелски настроени, внимателни и пълни с идеи. Хора, които ще ги е грижа за гостите ни и ще търсят начини да надминат очакванията им.

Holiday Inn София е франчайз хотел на Intercontinental Hotels Group. Хотелът е собственост и се управлява от „Меридиан Хотелс България” ЕООД. Намира се в непосредствена близост до Бизнес Парк София, Младост 4 и
МЕТРОСТАНЦИЯ "Бизнес Парк София".

Отговорности

- Осъществява плащания посредствум кредитни карти
- Отчита всички чекове на гостите, след като се е убедил в извършения превод
- Отчита всички трансфери и финансови операции във Финансовия отдел
- Познания за всички менюта и листи с вина

Изисквания и необходими умения

Ние търсим:

- Усмихнати и позитивни личности;
- Бързина и организираност;
- Умение за работа в екип;
- Добро владеене на английски език;
- Отлични комуникационни умения и желание за работа с клиенти;
- Възможност за работа на смени;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме конкурентно възнаграждение и допълнителни придобивки - храна, транспорт и униформа.